Приватний дитячий садок для дітей 4-5 років у Києві

Актівіті – це сучасний центр європейського зразку, з новою матеріально-технічною базою, що має автентичні кабінети для інтелектуальних занять, просторі ігрові кімнати, дитячі санвузли, затишні спальні, спортзал, столову та роздягальню.

В нашому садочку кожна вікова група

2 – 3 роки    3 – 4 роки    4 – 5 роки    5 – 6 років

має власного вихователя і понад 20 занять на тиждень*

В залежності від віку у дітей збільшується навантаження, тому ми розвиваємо не лише інтелектуальні, а й фізичні та творчі здібності наших малюків.

*заняття в нашому садочку проходять в групах по 6 дітей.

 

Приватний дитячий садок для дітей 4-5 років у Києві

Розвиваючі заняття з дітьми

Підготовка до школи (діти опановують рахунок в межах 20, навчаються читати за авторською методикою, що включає новітні розробки та елементи розповсюджених методик Шелестової і Зайцева).

Ейдетика для дошкільнят (розвиток логічної, асоціативної, зорової, слухової, тактильної видів пам’яті через емоційне засвоєння інформації).

Розвиток дрібної моторики.

Підготовка руки до письма.

Розвиток мовлення.

Англійська мова для дітей 4-5 років (педагог веде заняття виключно англійською мовою, тому діти поповнюють словниковий запас за допомогою асоціацій, а не заучування, заняття включають велику кількість музичного матеріалу).

Розвиток логіки.

Танці.

Музика.

Художня майстерня.

Театральне мистецтво.

Хортинг (повноконтактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки, навчання та морально-етичного виховання спортсменів).

Все це входить у вартість місячного абонементу, навіть консультація логопеда!

Пропонуємо також переглянути програму занять для дітей віком 5-6 років.

Залишити відповідь