Підготовка до школи дітей 5-6 років у Києві

Актівіті – це сучасний центр європейського зразку, з новою матеріально-технічною базою, що має автентичні кабінети для інтелектуальних занять, просторі ігрові кімнати, дитячі санвузли, затишні спальні, спортзал, столову та роздягальню.

В нашому садочку кожна вікова група

2 – 3 роки    3 – 4 роки    4 – 5 роки    5 – 6 років

має власного вихователя і понад 20 занять на тиждень*

В залежності від віку у дітей збільшується навантаження, тому ми розвиваємо не лише інтелектуальні, а й фізичні та творчі здібності наших малюків.

*заняття в нашому садочку проходять в групах по 6 дітей.

Підготовка до школи дітей 5-6 років у Києві

Дошкільне виховання

Підготовка до школи дітей віком 5-6 років (діти опановують рахунок в межах 100, вивчають звуковий аналіз слова, практикують читання речень, виконують графічні диктанти, побудову і написання речень).

Розвиток дрібної моторики.

Англійська мова для дітей 5-6 років (педагог веде заняття виключно англійською мовою, тому діти поповнюють словниковий запас за допомогою асоціацій, а не заучування, заняття включають велику кількість музичного матеріалу).

Розвиток логіки.

Розвиток мовлення.

Підготовка руки до письма.

Ейдетика для дошкільнят (розвиток логічної, асоціативної, зорової, слухової, тактильної видів пам’яті через емоційне засвоєння інформації).

Танці.

Музика.

Художня майстерня.

Театральне мистецтво.

Хортинг (повноконтактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки, навчання та морально-етичного виховання спортсменів).

Все це входить у вартість місячного абонементу, навіть консультація логопеда!

 

Залишити відповідь