Дитячий садочок повного дня

Успіх зароджується в дитинстві.

Дитячий центр розвитку

Дитячий центр розвитку

 

Центр розвитку дітей Актівіті – це перж за все садочок з групами повного дня.

Найголовніша наша відмінність від інших дитячих садочків в тому, що ми не змішуємо вікові категорії дітей під час навчання. Всі наші групи формуються за віковим принципом*, і якщо вашій Дитині за рік потрібно йти до школи, то цей рік вона проведе у групі однолітків, де всі готуються до школи. А якщо вам щойно виповнилося два і ви перший раз будете йти в садок, то ви потрапите до таких самих дітлахів. Кожна вікова група має окрему програму навчання.

Заняття для дітей

Заняття для дітей

 

Ще однією важливою складовою є те, що наші вихователі закріплені за певною віковою категорією і щороку вдосконалюють свою педагогічну майстерність, будь то дворічні чи п’ятирічні дітлахи. То ж з кожним навчальним роком наші вихователі все вправніше знаходять спільну мову з шестирічними дітлахами, або навпаки стають справжніми «профі» в адаптації дворічок.

Звісно дітки різного віку перетинаються між собою на ігровому майданчику, в роздягальні чи столовій, але не на заняттях.

Розклад перебування в садочку побудований таким чином, що інтелектуальне навантаження випадає на першу половину навчальної доби – всі заняття починаються об 11:30, а творчістю дітлахи займаються в другій половині дня.

Розвиток дітей дошкільного віку

Розвиток дітей дошкільного віку

 

Ми притримуємося індивідуального підходу до кожної дитини і якщо ваш малюк, звик засинали, поки лоскочуть його п’яточку, будьте певні, наші вихователі будуть робити саме це, аби він відчув, що в садочку про нього піклуються, як удома.

Всі основні предмети в садочку викладають спеціалісти своєї справи, які не є вихователями, а мають лише вузьку спеціалізацію, вони наші репетитори. Це викладачі англійської, ейдетики, раннього розвитку, підготовки до школи, танців, музики, спорту та іншого. Не зважаючи на те, що діти мають досить напружений і щільний графік занять, це не викладачі навчають  їх писати і читати, це вони самі хочуть і вчаться, тому що ми виховуємо в наших дітях  прагнення до навчання.

Але найголовніше, чому ми намагаємося навчити наших дітей – це бути щасливими, вміти висловлювати та відстоювати власну думку, вміти бути справжнім другом та ладнати з однолітками, любити навчатися і жадати пізнавати світ, радіти від того, що у тебе щось вийшло і ти чогось досягнув.

 

_*у нас всі групи вікові кількістю до 6 дітей, де кожна група має власного вихователя і понад 20 занять на тиждень.

2 – 3 роки    3 – 4 роки    4 – 5 роки    5 – 6 років