Регламент та основні засади.

АКТіВіТі працює у форматі навчального центру та надає освітні послуги. На період навчання наші учні паралельно зараховуються до провідної приватної школи Афіни, яка проводить атестації та видає їм диплом державного зразка, що свідчить про дистанційне навчання з 1 по 4 класи.

Ми беремо на себе відповідальність в оформленні всіх необхідних документів, а також у підготовці та проведенні регулярних атестацій.

Навчальний рік в альтернативній приватній школі АКТіВіТі починається 1 вересня урочистим відкриттям та завершується 31 травня. Загалом шкільний рік складається з чотирьох семестрів та трьох перерв на канікули (один тиждень – восени, два тижні – взимку, один тиждень – навесні). Під час осінніх та весняних канікул діти перебувають у школі, але не мають занять, замість цього вони ходять на екскурсії та відвідують  цікаві дитячі заклади. Взимку школа закривається на два тижні.

Під час літніх канікул школа перетворюється на літній табір з носіями англійської мови, який діти можуть відвідувати за додаткову платню.